bera enerji

KURUMSAL

Bera Enerji
Firmamız enerji sektöründe ülkemizin imkanları ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yaparak hem sektörün hem ülkemizin gelişmesi ve uluslararası arenada rekaber edebilir seviyeye ulaşması amacıyla yatırımlar yapmaktadır. Doğanın korunması ön koşulu ile alternatif enerji kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmayı amaç edinen firmamız bu alanda çeşitli AR-GE çalışmaları yürütmektedir.
 
Bera Madencilik
Firmamız madencilik sektöründe yerli üretimi destekleyerek yer altı kaynaklarımızın en verimli şekilde kullanılması ve uygun maliyetle tüketiciye ulaşması amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca Firmamız madenleri işleyerek çeşitli sektörlerin kullanımına sunmaktadır. 
 
Bera İnşaat
Firmamız inşaat sektöründe kişisel ve kurumsal projeler geliştirerek halkımızın kullanımına sunmaktadır. Konut, okul, işyeri, alışveriş merkezi, hastane, liman, köprü, yol vb. yapıların planlanması, projelendirilmesi çalışmalarını yürütmektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanları ile yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız alanında güvenilir şifketlerden biri haline gelmiştir. 
 
Bera Petrol
Akaryakıt sektörü firmamızın yatırım yaptığı alanlardan biridir. 
 
Bera Nakliye
Yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmeti sunan firmamız zengin filosu ile bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermektedir.